120053-2024 - Planering
Sverige – Enteral nutrition – Synpunkter inför upphandling av Enteral Nutrition
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSynpunkter inför upphandling av Enteral Nutrition
BeskrivningSynpunkter inför upphandling av Enteral Nutrition
Intern identifierareFeedback:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33692300 Enteral nutrition