Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plastsvetsning
Referensnummer: UH-2022-533
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tjänster omfattande plastsvetsning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24000000 Kemiska produkter, 42660000 Verktyg för lödning, hårdlödning och svetsning; maskiner och utrustning för anlöpning och varmsprutning, 42994000 Maskiner för bearbetning av gummi eller plast, 45262680 Svetsning, 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen