2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vuxenutbildning
Beskrivning: Upphandling av vuxenutbildning för Kungsbacka kommun.
Intern identifierare: 2023-00157
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsupphandling bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del