Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 34144430 Gatsopningsfordon, 34144440 Sandningsfordon
Leveransplats
Postadress: Västerängsgatan 6
Ort: Borås
Postnummer: 50468