2. Förfarande
Förfarande
Titel: Interior Pouches
Beskrivning: Försvarsmakten har gett i uppdrag till FMV sjukvård att anskaffa insatsfickor för lagerhöjning som ska användas till ryggsäckar, förbandsplatser, kompanisamlingsplatser, sjuktransportfordon etc.
Intern identifierare: 24FMVU3691
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18931100 Ryggsäckar
Ytterligare klassificering (cpv): 18934000 Väskor/ränslar, 18936000 Textilpåsar, 18937000 Förvaringssäckar, 18937100 Förvaringspåsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Interior Pouches