120268-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Sopsäckar och soppåsar av polyeten
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plastpåsar till avfallssortering.
Referensnummer: UH 17-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Plastpåsar för avfallssortering.