120285-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Parkeringstjänster – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
BeskrivningAvtalet gäller driftentreprenad som omfattar kommunal parkeringsövervakning enligt Lag (1987:24) om kommunal parkeringsövervakning mm.
Intern identifierareKS2025/00167
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareParkeringsövervakning