120339-2019 - ResultatSverige-Trollhättan: Rörmokeriarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för rörinfodring av avloppssystem
Referensnummer: 18/97
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45330000 Rörmokeriarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45332200 VA-arbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen