2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner, tillbehör och tillhörande tjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av mobiltelefoner, tillbehör samt tillhörande tjänster.
Intern identifierare: KS 2024/112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobiltelefoner, tillbehör och tillhörande tjänster