2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profil- och presentartiklar 2024
Beskrivning: Linnéuniversitetet inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal avseende profil- och presentartiklar med lagerhållning samt kundanpassad webbshop / e-handelslösning (punch-out).
Intern identifierare: LNU-2024/349
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Profil- och presentartiklar