2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmarknadsutbildning Växthusodling KRIM Anstalt Ystad
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning Växthusodling KRIM Anstalt Ystad.
Intern identifierare: Af-2023/0128 5544
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppetförfarandet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning Växthusodling KRIM Anstalt Ystad
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: KVA Ystad