Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77700000 Tjänster i samband med fiske
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 10 000 000,00 SEK