120385-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlägsnande av slam – Slamkvittblivning
Meddelande om projekttävling
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlamkvittblivning
BeskrivningSlamkvittblivning enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93347:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam