See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nationell varuflödesundersökning - Undersökningsår 2025
Beskrivning: Förberedelser och produktion av den nationella officiella statistiken avseende varuflödesundersökningen för undersökningsåret 2025.
Intern identifierare: Sta 2023/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av genomförande av nationell varuflödesundersökning− undersökningsår 2025