120422-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Automationstekniker och automationsingenjörer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAutomationstekniker och automationsingenjörer
BeskrivningUppdraget avser att tillhandahålla Automationstekniker/Automationsingenjörer för drift och underhåll i produktionsanläggningar och ledningsnät på vatten- och avloppsreningsverken samt ledningsnät på plats hos beställaren.
Intern identifierare23SVOA81
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAutomationstekniker och automationsingenjörer