120426-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Socialvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Trumslagarbacken
Referensnummer: ÄN 2021/01052-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Trumslagarbackens äldreboende med 36 lägenheter och ett tillagningskök.