120452-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inre skötsel 2022
Referensnummer: 2021/0520
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inre skötsel på HFABs fastigheter. Upphandlingen är uppdelad i 7 entreprenadområden.