2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024 Lokalvård Älvsbyn, Arjeplog, Pajala och Vittangi
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på lokalvård för leverans till Region Norrbotten och omfattar följande delområden: • Älvsbyns hälsocentral och Folktandvård • Arjeplog hälsocentral och Folktandvård • Pajala hälsocentral • Vittangi
Intern identifierare: 24/293
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000