120640-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Evenemang – Ramavtal Produktionsteknik 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Produktionsteknik 2025
BeskrivningRamavtal Produktionsteknik 2025
Intern identifierareTN-2024-1869
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000