2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - begäran om information, LSS-boende i Trelleborg 2026
Beskrivning: se RFI
Intern identifierare: KS 2026/105
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård