See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledningsstöd för MAX IV
Beskrivning: Ledningsstöd för MAX IV
Intern identifierare: V 2025/2467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ledningsstöd
Intern identifierare: Ledningsstöd för MAX IV