Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Leveransplats
Postadress: framtidsvägen
Ort: växjö
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige