120803-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ombyggnadstjänster – Ramavtal byggtjänster Hässlehem 2024 (NY)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal byggtjänster Hässlehem 2024 (NY)
BeskrivningRamavtal som avser byggtjänster åt Hässlehem AB. Hässleholms kommunalägda bostadsbolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44230000 Byggnadssnickerier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal byggtjänster Hässlehem 2024 (NY)