120815-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnhandelsartiklar – Bygg- och järnhandelsvaror samt slöjdmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBygg- och järnhandelsvaror samt slöjdmaterial
BeskrivningUpphandlingen omfattar bygg- och järnhandelsvarar samt slöjdmaterial.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBygg- och järnhandelsvaror
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109323:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSlöjdmaterial
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109323:Lot:2