2. Förfarande
Förfarande
Titel: 080241 N Moröbacke Etapp 1
Beskrivning: Nyproduktion av hyreslägenheter
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Nyproduktion av lägenheter
Intern identifierare: 080241 N Moröbacke Etapp 1