120901-2017 - ÄndringSverige-Vännäs: Taxitjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjuts grund- och särskola Vännäs kommun.
Referensnummer: UH-2017-6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Vännäs kommun upphandlar skolskjuts för grund- och särskola. För mer utförlig information se förfrågningsunderlaget.