2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direct electron detector
Beskrivning: Department of Cell and Molecular Biology intends to procure an electron detector to the existing cryo electron microscope from the supplier FEI Europe BV Holland filial Sverige.
Intern identifierare: UH 2024/51
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38431000 Detektorer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Department of Cell and Molecular Biology intends to procure an electron detector to the existing cryo electron microscope from the supplier FEI Europe BV Holland filial Sverige (Thermo Fisher).
Intern identifierare: Direct electron detector