120945-2023 - ResultatSverige-Ronneby: Färger
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Målarfärg och måleriprodukter
Referensnummer: 22/46
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44810000 Färger
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Ronneby kommuns, AB Ronnebyhus och Ronneby Miljö och Teknik ABs behov av målarfärg och måleriprodukter.
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 2023-04-03 .
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44830000 Mastix, fyllnadsmedel, kitt och lösningsmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen