Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
The purpose of the evaluation is to systematise knowledge and learning and to generate lessons by understanding to what extent Sida’s support to education over a long period of time as well as to different forms and collaborations has contributed to building sustainable long-term effects.