120979-2018 - ÄndringSverige-Lund: Vägbeläggningsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av underhållsbeläggningar i Lunds kommun
Referensnummer: KS2018/0166
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233222 Vägbeläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning