See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plantskoleväxter
Beskrivning: Upphandlingen avser plantskoleväxter såsom träd/fruktträd, barrväxter, buskar/bärbuskar, häckplantor, perenner/gräs och övrigt.
Föregående meddelande: 653225-2023
Intern identifierare: 20/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del