2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för kommande upphandling av Upphandlingssystem
Beskrivning: RFI för kommande upphandling av Upphandlingssystem.
Intern identifierare: IN-IN26-0051
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd