121078-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Undersökningsanalys
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medieanalyser, SLL1898
Referensnummer: FSN 2020-0337
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311300 Undersökningsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla tjänster för medieanalyser.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen