See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för städmaskiner till LiU:s lokalvårdsavdelning.
Intern identifierare: LiU-2023-04343
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELLA KRAV
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för städmaskiner till LiU:s lokalvårdsavdelning.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering