121213-2023 - ResultatSverige-Göteborg: Foto- och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ride Photography Liseberg
Referensnummer: 22-0342
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79960000 Foto- och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ride Photography system to be installed and put into operation
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38650000 Fotoutrustning, 38651000 Kameror, 79961000 Fototjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen