121216-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Gåvoartiklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGåvoartiklar
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för gåvor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125575:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39298300 Blomvaser