2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1037 Möbler för hemnära miljöer och utemiljö
Beskrivning: Upphandlingen avser möbler för hemnära miljöer och utemiljö för Telgekoncernen, Södertälje kommun, Katrineholms kommun, Salems kommun, Flens kommun och Gnesta kommun.
Intern identifierare: 25/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39140000 Möbler för hemmet, 39142000 Trädgårdsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000