121238-2021 - ResultatSverige-Linköping: Tjänster i naturreservat
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gränsmarkering av skyddade områden
Referensnummer: 512-17118-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92533000 Tjänster i naturreservat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller gränsmarkering av skyddade naturvårdsobjekt enligt naturvårdsverkets standard och riktlinjer från Länsstyrelsen Östergötland
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen