2. Förfarande
Förfarande
Titel: Takskiffer omläggning av tak AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Beskrivning: Omläggning av tak AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Intern identifierare: 25/6
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förhandlat förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 0