Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måltidstjänster
Referensnummer: BUN 2020/1033
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15894210 Skolmåltider
II.1.4.
Kort beskrivning
Måltidstjänster Söder fyran (C4 Gymnasiet och Söderportsgymnasiet) och Wendesgymnasiet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15894210 Skolmåltider, 55322000 Tillagning av måltider
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen