121312-2023 - PlaneringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Invasiv tryckmätning (RS 2023-00057)
Referensnummer: 23/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen kommer att upphandla tryckmätning set och andra tillbehör till invasiv tryckmätning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Invasiv tryckmätning