2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagningsstation Ihre Hjorthålan
Beskrivning: Mottagningsstation Ihre Hjorthålan
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KNAB-2025/87
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45251000 Bygg- och anläggningsarbeten: kraftverk och värmekraftverk
Ytterligare klassificering (cpv): 45251100 Anläggningsarbete för kraftverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000