12133-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Ramavtal VVS-konsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal VVS-konsulttjänster
BeskrivningRamavtal avseende VVS-konsulttjänster enligt ABK 09.
Föregående meddelande583165-2023
Intern identifierareKS-2023-627
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000