Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Karriärsamtal och ledarutveckling
Referensnummer: 20/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården Skåne inbjuder till anbudslämning gällande Karriärsamtal och ledarutveckling. Beställaren har behov av konsultstöd gällande ledarutveckling. Målet är att utveckla och skapa förutsättningar för organisationens ledare att leda i linje med vår ledningsfilosofi.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen