121436-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fototjänster – Media och reklam, Fotograferingstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedia och reklam, Fotograferingstjänster
BeskrivningRegion Värmalnd avser upphandla Media och reklam, Fotograferingstjänster. Upphandlingen är indelad i två delområden 1. Stillbildsfotografering 2. Filmat material Leverantörer kan välja att lämna anbud på ett av delområderna eller bägge. Leverantörerna ombeds att nogrant läsa igenom Administrativa föreskrifter först för en beskrivning av upphandlingen. Regionen vill också uppmärksamma leverantörerna på att vara noga med att alla efterfrågade bilagor bifogas anbudet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961000 Fototjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelStillbildsfotografering
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104171:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFilmat material
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104171:Lot:2