2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsanalys inför upphandling av behandlingsprediktiv genanalys vid bröstcancer
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) planerar för en kommande upphandling av behandlingsprediktiv genanalys vid bröstcancer. Inför för denna upphandling vill VGR inhämta information om leverantörsmarknaden inom området. Om ni som leverantör tillhandahåller genexpressionstest enligt bifogat dokument kan ni anmäla ert intresse.
Intern identifierare: RS 2025-05024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier