2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytande polymer
Beskrivning: Upphandlingen avser flytande polymer till eftersedimentering i reningsverken Henriksdal och Bromma reningsverk.
Intern identifierare: 24SVOA612
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24958300 Slamkemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Flytande polymer