121537-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmateriel – Kontorsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontorsmaterial
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för successiva avrop av kontorsmaterial av förbrukningskaraktär såsom papper, block, pennor, mm men också kontorsmaskiner, whiteboardtavlor och egna kundanpassade kuvert.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30192700 Skriv- och kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001