121737-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare/projektledare produktion till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare/projektledare produktion till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
BeskrivningDelprojektledare/projektledare produktion till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen
Intern identifierareKOM-419365
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare/projektledare produktion till ett antal järnvägsprojekt inom Investering Östra Regionen