See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för patogenreducering av plasma
Beskrivning: System för patogenreducering av plasma
Intern identifierare: K 2023-5996
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsutvärdering
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav